Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
54 posty 2175 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Moje komentarze

 • @kula Lis 67 12:51:11
  od kilku miesięcy mam zaczętą notkę, na temat "służby" zdrowia.. czasu i chęci brak, ale może kiedyś opublikuję.. zgadzam się z Tobą. Znam kilku (przyjaciele rodziców) lekarzy, a i swoich doświadczeń mam wiele..

  Kilkanaście lat temu gdy byłem studentem, na wielu melanżach spotykałem obecnych lekarzy.. na studiach mieli łatwiej niż ja.
  Uleczyć służbę zdrowia
 • @kula Lis 67 11:36:39
  mylisz się.. w Poznaniu wielu spotkałem.. bez korzeni polskich, Uniwersytet Medyczny stworzył specjalne klasy dla obcokrajowców, ostatnio wielu skośnookich w kitlach..
  Ale powiem o jednym Amerykaninie, z którym dłużej porozmawiałem;
  studia darmowe, akademik niecałe 200$, biedny student z południowych stanów szastał pieniędzmi na baletach (stawiał mi drinki) i mówił, że tu raj;
  na studia w USA nie stać by go było (jego rodziny), Polki słysząc język angielski na imprezie robią się mokre (od środka), do tego portfel wypchany 5$ i jest chłopak królem nocy..
  Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że rok studiów medycznych w USA to około 30.000$
  Uleczyć służbę zdrowia
 • @Krzysztof Szotowicz 22:46:50
  Dla jasności, jestem Agnostykiem; do ateistów mi równie daleko jak do katolików.
  Modlitwa różańcowa wzdłuż granic nie zażenowała mnie, raczej napełniła optymizmem, że Polacy są w stanie zjednoczyć się w tak wielkim projekcie.
  Gdyby do tego lali świńską krew wzdłuż granic, byłby lepszy efekt ;)

  Na serio, to wierzę w moc sprawczą wspólnej modlitwy, ale jako wibracji dobrej energii spotęgowanej przez tysiące uczestników - tego boją się krytycy. Nie chodzi tu o różaniec konkretnie, mogły by to być tańce i śpiewy i słowiańskie; efekt ten sam - wyzwolona spotęgowana dobra energia jako oręż walki ze złem. A monoteistyczny Bóg to wymysł żydowski, gratuluję obrzezanego umysłu..
  Ateizm – bezmyślność czy opętanie?
 • @Robik 00:45:21
  naiwnie myślisz, że nie sięga??

  był na Neonie dobry artykuł, niestety nie pamiętam autora; udowadniał powiązania AG,SKOK jako zapłata za Smoleńsk - ja to kupuję..
  Warszawska: Niemiecki wywiad stworzył Amber Gold!
 • @ele 08:09:02
  dodajmy do tego plan ewakuacji "elit" i zakup łodzi podwodnych..
  po nich choćby potop :(
  Wojna będzie, bo musi być - tylko ona przykryje bankructwo sytemu lichwiarskiego Świata, no może jeszcze rozbłysk Carringtona, asteroida, BlueBeam(nowy Bóg), czy atak kosmitów.. planów wiele, żaden niestety nie wróży nam wygranej :((
  Dobra zmiana, żadna zmiana-widziane z USA
 • @Krzysztof Szotowicz 08:37:57
  Racja.. ale może być też drugie dno.. uwiarygodnianie, martyrologia opozycjonisty.. Szyty trzeci garnitur, na dalszą przyszłość.
  O Zmianie popełniłem dwie notki. Coś za duża tam tolerancja dla eskimośków, śmierdzi mi to czosnkowym planem; obstawiać wszystkie konie, aby zawsze wygrywać.

  Obecnie scena polityczna jest wypalona; PO skompromitowane, PiS potyka się o własne kłamstwa, SLD odszedł w niebyt, PSL przypomina konfulsje pośmiertne, Nowoczesna to śmiech, a Kukiz wywalając Liroya okazał się częścią systemu.. Ludzie to widzą, a analitycy widzą ludzi, Zmiana i Razem są szykowane na nowe czasy, bankructwa "liberalnej" gospodark, dawno lewicy nie było u władzy, a ludzie tego zapragną..

  Planować należy dalej niż "gdzie pojadę na następne wakacje" uny to wiedzą, większość społeczeństwa nie i ogranicza się do "za co zrobię następne zakupy" :((

  TRUST NO ONE - przyswoiłem to motto od czasów serialu
  "Z Archiwum X" i tego trzymam się..
  Nie o taką Polskę walczyliśmy!
 • @wk..ny 09:27:09
  reasumując; obywatele nie mogą być lepiej uzbrojeni od policji, a to, że to policja powinna chronić obywateli przed skorumpowanymi politykami, a nie odwrotnie (tak jak teraz), to zupełni inny temat :(
  Broń w każdej szufladzie?
 • @Jasiek 05:36:03
  niestety nie zrozumiano mojego wpisu.. nikt nie pochyla się nad tym jaki ma być zakres posiadania broni.. nikt nie widzi tego, że legalizacja może doprowadzić do powstania prywatnej armii silniejszej od policji. Takiego eskimosa spekulanta nie da rady zatrzymać oddział AT gdy stanie naprzeciw armii Black Water.. Dobry przykład prywatna armia Rutkowskiego.. robili co chcieli z oddziałem AT poradzili by sobie..
  Broń w każdej szufladzie?
 • @Casey 02:05:45
  tak na szybko:
  http://www.tvp.info/33176646/trafila-go-kula-prosto-z-nieba-13latek-zginal-podczas-meczu-koszykowki
  Broń w każdej szufladzie?
 • @All
  Cała ta dyskusja o dostępie do broni jest bez sensu moim zdaniem.
  Wielu militarystów ubolewa, że nie mają prawa postawić pełnosprawnego działka przeciwlotniczego w ogrodzie, czy tam innej katiuszy - i bardzo dobrze, że nie wolno
  Dostęp do broni jest; legalnie bez zezwolenia można posiadać replikę czarnoprochowca osobnego ładowania z XIXw. i jakoś nie widać ludzi biegających z Coltami po ulicach strzelających do siebie. Jest to broń skuteczna (zdepopulowała Indian swego czasu w obu Amerykach). Jeszcze starszy muszkiet dobrze skalibrowany może robić za broń snajperską.
  Do samoobrony przed ukrami i ciapatymi czy lokalnymi złodziejami w zupełności czarnoprochowiec starczy.
  O braku dostępu do broni lamentuje wiele osób, ale prawie nikt z nich nie posiada legalnego czarnoprochowca.. automat mu się marzy?? hehe..
  takie pierdolenie, nawet gdyby każdy Polak posiadał Kałacha w domu to i tak potulnie płaci coraz większe podatki, ZUS bankrutem jest.. no i?? jakoś będzie..
  Obrona Państwa?? przed kim pytam?? żaden sąsiedni kraj, nie potrzebuje okupować Polski, bo po co? Tu od dawna jest Polin, bez zbrojnej interwencji :(

  P.S.
  Porównywanie czarnuchów z hameryki do Polaków w kwestii kultury posiadania broni jest moim zdaniem niesmaczne. Czytałem kiedyś ciekawą statystykę śmierci od zbłąkanych kul.. czarnuchy w sylwestra strzelają w niebo nie myśląc, że kula kiedyś spadnie :(
  Broń w każdej szufladzie?
 • co Wy pierdolicie????????
  Nie obowiązuje prawnie dekalog, jak też prawo Hamurabiego.. mamy niestety konstytucję uchwaloną i napisaną przez eskimosów.. obowiązuje jednak. Ta prestytuta mówi o równości. Prostą i jedyną normalną wykładnią równości jest równość. Czyli wszelkie przywileje; żołnierzy,sędziów, policjantów, strażaków, górników, nauczycieli itd. są niekonstytucyjne.


  P.S.
  Husky kundlu zadaniowy, mam pytanie, ZUS jest bankrutem, co z tym Twoi mocodawcy chcą zrobić???
  A mogło być jak było ...
 • @Repsol 19:16:14
  wybacz; gówno wiesz, gówno widziałeś,,
  nie ogarniasz tematu.. Adevo przerasta większość neonową intelektem..

  Pozdrowił (po polsku, bez naleciałości wroga Słowian), chociaż będzie wielce uprawnione, jak będziesz mi "avował" :)
  Nazistowski Nick
 • @Trybik, nie bądź głupszy niż ustawa przewiduje..
  "błogier adevo"
  co to ma być?? blamaż zaliczyłeś i jesteś z tego dumny! :((

  Fisher to zadaniowiec, Adevo to patriota..

  Znowu muszą minąć lata, abyś zrozumiał, że niewłaściwego konia obstawiłeś??
  Dla mnie zawsze pozostaniesz pisowcem żydokatolikiem.. z pierwszego ponoć wyleczyłeś się, drugie raczej nieuleczalne, bo od kołyski różańcem do głowy wbijane..

  Wyjątkowo dzisiaj nie pozdrowię, karaluchy pod poduchy ;)
  Diabeł też ma konto na NEonie24...
 • @Husky 20:16:18
  spierdalaj.. grzecznie proszę
  Pociąg Widmo US ARMY
 • @Krystyna Trzcińska 18:54:42
  trochę przeginasz.. ja też tak witam się z ojcem, dziadkiem..
  może wkręcili mnie do loży, a ja nie wiem o tym?
  muszę zapytać :P
  Pociąg Widmo US ARMY
 • @Lotna 18:20:48
  zostaw te Swoje dzieci w Kanadzie.. Polakami nie są.. Lubisz czornych, Twój wybór, nie bronię Ci.

  Ja zostałem rasistą właśnie po pobycie w Kanadzie.. czarnuch to czarnuch, tak samo jak żyd to żyd, wyjątki tego nie zmieniają..

  Kosiur ładnie powiedział, że jeśli w korcu maku jest kilka zgniłych ziaren, to należy wszystko wyrzucić..
  Pociąg Widmo US ARMY
 • @trybeus 17:59:48
  lotna czasem odlatuje.. taki typ ;)
  Zadanie specjalne dla Szeryfa Ziobro...
 • @wk..ny 18:32:08
  aha, jakiś debil nabił mi ponad 800 odwiedzin.. kłamstwa, manipulacji nie toleruję.. Ten kto to zrobił, jest równie głupi jak cały POPiS..
  ZWIĄZEK BANKÓW POLSKICH
 • @roux 12:41:48
  Dziękuję..
  ..ale po co?
  Neonowa większość to trolle, zadaniowcy czy tam kurwy innej maści..
  Do nich trzeba strzelać, bo oliwy do głowy nie naleje się; jak sądzą debile optujący za pracą u podstaw.

  Pomimo, że lubię Cię, jako osobę, to mam do Ciebie jedno wielkie zastrzeżenie; promujesz żydowskiego buka :((

  Zauważ, że moją notkę omijają.. bana nie mają.. ale kijem traktuję wszelkiej maści zadaniowców i debili.. no i pustka pod notką ;)
  ZWIĄZEK BANKÓW POLSKICH
 • @Marcin Kotasiński 14:25:53
  musiałem dwa razy przeczytać aby zrozumieć :(
  przyznam, że trafne.. ale oderwane od rzeczywistości..
  Zadanie specjalne dla Szeryfa Ziobro...

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031