Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
62 posty 2889 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Moje komentarze

 • @zbig71 09:08:54
  Moi rodzice byli beneficjentem ustawy Wilczka; otworzyli w tamtym czasie sklep wielobranżowy na osiedlu. Pamiętam jednak, że przeważająca ilość produktów była zagraniczna. 10lat później Biedronka zniszczyła drobny polski handel. Ustawa Wilczka była napisana pod prywatyzatorów Polski, tacy drobni jak moi rodzice, to był błąd statystyczny wliczony w "koszty", a i tak zostało to potem skorygowane.

  Polak nie ma prawa zajmować się handlem, ma być wyrobnikiem tylko i jedynie, handel to domena rasy handlowej. Byle jaki handelek lepszy niż szpadelek.

  Związany z handlem jestem od lat, w wielu branżach i widzę dziwne rzeczy..
  Koncern międzynarodowy daje inne ceny zakupu towarów komuś z nim powiązanemu w diasporze, niż Polakom. Aby było śmieszniej, firma powiązana proponuje moim klientom ceny niższe niż moje ceny zakupowe u producenta!!! (firma, w której pracuję jest pierwszą w Polsce współpracującą z producentem już ponad 25lat; z medalami/dyplomami za największą sprzedaż). Z tego powodu kolejna firma może upaść, chociaż o logistykę POK1 i 2 dbam, to cena jest najważniejszym kryterium dla większości klientów :(

  Piszesz, że wydajność prywaciarza była większa od PGRu, masz rację..
  Mój znajomy kierowca z Ursusa wywoził silniki i sprzedawał prywaciarzom za skrzynkę wódki. W samym PGR była kradzież wszystkiego, a kupowali to prywaciarze! Jak wychowałeś się w gospodarstwie rolnym to musisz mieć wiedzę ile paliwa do maszyn "kupiliście" pozyskanych z kradzieży.
  Ludzie kradli, ale na te towary był zbyt!!!!! W wyniku finansowym socjalizm tracił, a kapitalizm zyskał. a kupujący jest tak samo winny jak sprzedający, tego niestety nie widzisz :(
  Polska upodlona pozorami niepodległości.
 • @Oscar 11:04:50
  Masz rację i nie masz, podobnie jak autor. Chrześcijaństwo to V judejska kolumna do podboju świata goim, to rzecz oczywista, ale autor pisze o niszczeniu moralności z czym zgadzam się. Dodam niszczenie rodziny i wspólnoty. Co by nie powiedzieć o hierarchii KK, to kościół należy postrzegać jako wspólnotę ludzi. Na takiej wsi niedzielne msze były okazją do spotkań ludzi, to ich łączyło, zcalało i to moim zdaniem najbardziej przeszkadza zaborcom: jedność i wspólnota. W takiej wspólnocie kobieta lekkich obyczajów była piętnowana, podobnie jak złodziej i innych "grzesznik".
  Mam podobne zdanie do Ciebie w temacie religii, ale widzę też jakieś pozytywy. Walczący chrześcijanie (Jezuici?) wmawiają, że ktoś chce zrobić zamach na ich religię, a prawda jest taka, że religia jest narzędziem zniewolenia. Prawdziwym celem zniszczenia nie jest religia czy też hierarchia kościelna, a WSPÓLNOTA - od rodziny poczynając :(
  Kościół jako wspólnota pod przewodnictwem mądrego księdza patrioty odegrał w naszych dziejach znaczącą rolę nie raz.. Temat nie jest czarno biały, nawet R.Dmowski to widział..
  Polska upodlona pozorami niepodległości.
 • @Autor
  dobra notka.. 5* ode mnie..
  poznałem kilku masonów, jeden nawet ambasadorem był.. to debile, ich siła tkwi w kontaktach i posłuszeństwie.. ludzie oficjalnie rządzący nami to ćwierćinteligenci, pacynki/kukiełki sterowane zza kurtyny przez prawdziwych Graczy. Na ostatnie wybory samorządowe nie chciało mi się iść nawet, bo wygrać miał ten co wygrał. U mnie w podpoznańskiej gminie nie rządzi PiS, ani PO, tylko bezpartyjni.. ci bezpartyjni to są sługusy kilku oligarchów lokalnych.. pracuję u jednego takiego i widziałem jak stary/nowy burmistrz chodzi przy nim bez smyczy przy nodze. We wcześniejszych wyborach głosowałem na niego, a obsadził oponentki na synekurach, ponad 10k zł miesięcznie za nic nie robienie (5 razy w miesiącu na kawę wpada do ratusza)

  P.S.
  trzeba by robić antykampanię, tym zdrajcom i frajerom zadaniowanym..

  ja z burmistrzem jestem w stanie wygrać merytorycznie w debacie, ale tu piniądz rządzi :((((((((((
  Rozmowy małżeńskie Wielomskich 22: Multi-kulti po polsku
 • @Oscar 18:04:48
  Wojtasa nie lubię jako człowieka. Jego CP nie przemawia do mnie. To jest stary człowiek, co to ma najebane w głowie.. głupi nie jest, ZADANIOWCEM nie jest - tego jestem pewien.Wojtas jest Polakiem, tego jestem pewien! Co do ekipy WPS mam mieszane odczucia.. podobnie co do Nikandera..


  Pan Wojtas chyba tu najuczciwiszy jest, błądzi, jak to człowiek..

  Nie lubię Go, ale wolę z Nin zgubić, niż z innymi znaleźć :(
  Czas na doktrynę gospodarczą suwerennej Polski
 • @Repsol 22:36:25
  Emerytowany milicjancie, nie Tobie mnie oceniać ;)))))))))))
  Polska jest wydmuszką
 • 5*
  dziadek Putina gotował dla Lenina i Stalina, moim zdaniem bez układu Wołodia nie zostałby pułkownikiem KGB szefującym wywiadowi na zachodnią Europę. Zwykły plecaczek karierowicz.. stał się groźny, to go do Królewskiej loży zaproszono, a tam jest już pod kontrolą.
  Wszędzie w koło mamy takie kariery, Putin debilem nie jest bo gra w szachy.. Stary Morawiecki mówił, że jego syn ogrywał go jako nastolatek.

  ZORGANIZUJMY POJEDYNEK DWÓCH SZACHISTÓW, chleba i igrzysk; jak mawiają starożytni Rzymianie, 500+ jest, więc igrzyska szachowe do kompletu przydadzą się; tylko bez Chińczyków(nie ta liga), ale Trumpa można chłopakom na rozgrzewkę dać (ten to może warcaby ogarnie).

  Pozdrowił
  Polska jest wydmuszką
 • @Husky 21:16:39
  Przy tym święcie:
  "w imieniu Państwa polskiego wykonuję wyrok śmierci"

  Ty kundlu byłbyś pierwszy, więc nie podpinaj się pod bohaterów, bo oni by Cię pierwszego zdjęli z tego portalu..

  Miałeś odejść, dostałeś podwyżkę w szeklach, że zostałeś??
  Dziś dzień Polskiego Państwa Podziemnego
 • @
  Autor, Ty to jednak od małpy wywodzisz się.. to że Twoją babcię zgwałcił German, nic nie zmienia..
  Czy Germanie pochodzą od Fenicjan?
 • @Arjanek 17:59:28
  przeta to Słowianim pełną gębą..
  goopi jezdes,
  nie rozumisz.


  Pozdrowił ;)
  Czy Germanie pochodzą od Fenicjan?
 • @
  z Tokarskim dyskutujesz??
  to jest konfident, przez którego wyleciałem z portalu na więcej niż kundle.. przemyśl to..
  POLACHY nie mogą być dziećmi boga. Dlaczego?
 • @Rzeczpospolita 12:10:27
  Z Arabami robiącymi najlepszy Kebap w mieście próbowałem zagadać o ich stosunku do żydów.. temat ich, ani ich rodzin nie tyczył, a frytki się przypalały w oleju.. zydzi nienawidzą arabów, a ci chrześcijan, oraz trójkąt wstecz, i też wszyscy nienawidzą anty.. anty. (anty biblijnych judaistów)..
  To jest jakaś ściema wykreowana przez ortodoksów po każdej stronie wyimaginowanego konfliktu..
  polski język nie nadąża za zmianami Świata.. AGNOSTYK? ale to nie do końca pasuje, trzeba by nowe słowo, na miarę dzisiejszych czasów, wymyślić..

  JA WIEŻĘ W BOGA, KTÓREGO NIE POJMUJĘ, ALE WIEM, ŻE RABINI I PAPIEŻE I INNI IMANNOWIE TAKŻE GO NIE POJMUJĄ, tylko interpretują pod swoje wyimaginowanie, czy też polityczno religijne priorytety..
  BIBLIA JEST SOCJOTECHNICZNYM TWOREM, A RELIGIA CHRZEŚCIJAŃSKA TO BROŃ W RĘKACH ŻYDA, W CELU PODBOJU GOJÓW :(
  Dejudaizacja bezwzględnie konieczna
 • @Jan Paweł 18:03:20
  szeroko poleciałeś... bez sensu jak na kazaniu..

  trzymaj się, jesteś niereformowalny, nie będę strzępił klawiatury..
  Notarialnie potwierdzony Cud przywrócenia amputowanej nogi
 • @Rzeczpospolita 17:27:39
  Pan z tym co z pomidorem na łby zamienił się, dywagujecie jak starzy rabini bez celu..Sprawa jest prosta; sam Jeszue stwierdził, że przyszedł nawracać i zbawiać tylko żydów! Negowanie tego przez katodebili i innych papieży jest sprzeczne z biblią. To nie nasza kultura, nie nasza religia, więc po co podsycać ogień pod ty tematem? Niech umrze śmiercią naturalną z braku zainteresowania..
  Na portalu mamy jehowych, chrystusowców i inne sekty żydowskie.. kłócą się między sobą pozornie, bo wszyscy próbują utrwalić w naszych głowach żydowskiego buka.. ZROZUM TO PROSZĘ!
  Dejudaizacja bezwzględnie konieczna
 • @Jan Paweł 17:28:05
  fajny gościu jesteś.. zagramy w 3 kubeczki? Stawiasz 1.000zł, jak zgadniesz gdzie kulka, to dostajesz 10.000zł.. takich naiwniaków w dzisiejszych czasach trudno znaleźć.. no dobra.. płacę 20.000zł, hehe

  Ty to chyba ksiundz jesteś, bo tacy nie powinni chodzić po ulicach, krzywdę sam Sobie robisz :(
  Notarialnie potwierdzony Cud przywrócenia amputowanej nogi
 • @humainv2 21:10:04
  Pan Zbigniew podkreślił, że do każdego należy podsumowanie..

  Ja to widzę tak; nic nowego nie dowiedziałem się, ale przekaz wspólny jest z tym co od dawna wiem.

  Władza; sądownicza, ustawodawcza, wykonawcza; to jest kłamstwo!!!!!
  To nie jest żadna "WŁADZA", to są tylko i wyłącznie ludzie zatrudnieni przez Naród polski w celu zarządzania państwem dla dobra Narodu!!!!!!!!!!!

  To siedzi w naszych głowach zaprogramowane przez elyty; "wysoki sądzie" do sędziny mającej 28lat, która sędzią jest nie z wyboru Narodu, a kastowych układów, "panie władzo" kierowane do policjanta itd..

  Dydymus dobrze prawi, ta całą struktura hierarchiczna siedzi w naszych głowach, te całe elyty i "władze" bez nas Polaków nic nie znaczą!!!!!!!!

  Jako ciekawostkę powiem, że byłem ostatnio w kościele, hehe
  Ślub kuzyna, więc wypadało.
  bicie się w piersi "moja wina, moja wina", klękanie i wstawanie (ja siedziałem podczas mszy)na rozkaz; istna tresura.. do tego witraże z OKO OPATRZNOŚCI, a w koło namalowane dinozaury. W centrum ołtarza krzyża nie było, w zasadzie tylko jeden mały wielkości laski biskupiej dostrzegłem.. w nawie bocznej figura JP2 ukrzyżowanego, ale to z pozycji wnioskuję, bo krzyża brak.. Moja ciotka bardzo religijna, ale przy weselnej wódce odpuściłem sobie dyskusję na ten temat, aby nie zepsuć jej wyjątkowego dnia :) Ogólnie w szoku jestem do teraz, ale jestem pewien, że był to kościół katolicki, a nie jakiejś innej sekty..
  Jesteśmy uczestnikami procesu przekształcania resztek PRL-u
 • @Oscar 08:40:40
  Mam dystans do Dydymusa, grafomanem jest, to fakt. Bełkotem tego co pisze nie nazwałbym, jest logika w tym.. sprawy są tak zagmatwane i wielopoziomowe, że spłaszczenie tego do: "precz z władzą samozwańczą" spowodowała by masę pytań.
  Dawno zauważyłem, że szukasz, próbujesz, ale masz nad Sobą szklany sufit, który sam Sobie zbudowałeś w głowie.. Problem zrozumienia Dydymusa nie jest jego problemem w przekazie, a po Twojej stronie odbioru :(

  Przemyśl to proszę..

  Pozdrowił
  Jesteśmy uczestnikami procesu przekształcania resztek PRL-u
 • @goodness 00:17:17
  Przez Ciebie, albo dzięki Tobie myślałem o tym, co prawisz..

  Naród jest jedynym władcą, jedynka jako liczba pierwsza jest niepodważalna. Zostaw stoły i krzesła..

  Moim zdaniem Naród to maszt; wykonawczy, ustawodawczy, sądowniczy, media, to tylko odciągi (takie liny stabilizujące), bez Narodu "masztu" nie istnieją odciągi, a Naród "maszt" musi mieć dobry fundament; Cywilizacja Polska (nie wojtasowa) - zasady moralne .

  Naród na twardym fundamencie jest najważniejszy, reszta to tylko liny zapewniające stabilizację podczas burzy..

  1, jeden, jedynka; to jest najważniejsze, NARÓD POLSKI JEST #1, NAJWAŻNIEJSZY!!!
  Zrozum to proszę.. władza ustawodawcza/wykonawcza/sądownicza to oksymoron, bo władza jest tylko jedna.. politycy i sędziowie to nasi pracownicy, a nie jakaś tam władza.. od pomylenia pojęć zacznij, zanim zaczniesz o cyfrach prawić!

  Pozdrowił

  P.S.
  cyfra "4" nie jest liczbą pierwszą, matematyka i logika wyklucza Twoje przemyślenia.. Brniesz w ślepą uliczkę, al;e to nie moja wina, że Ci jako jedyny bielmo z oka zdjąłem.. podziękujesz, jak zrozumiesz..
  Jakich warunków potrzeba Polakom i jak je osiągnąć?
 • @puuuq 15:24:16
  racja.. ale biblia przeczy temu, więc ją odrzucam..
  proste? Religia obecnie panująca w Polsce została nam siłą narzucona..
  "bracia starsi w wierze" - wszystko wyjaśnia

  Bez oderwania się od obrzezanego umysłu, dla mnie Polakiem nie jesteś, tylko agentem syjonistów.
  Jakich warunków potrzeba Polakom i jak je osiągnąć?
 • @puuuq 12:49:07
  dzieci od przedszkola uczęszczające na religię, od kołyski ochrzczone..
  dzieci rodziców utumanionych Telavizją.. ładny z Ciebie optymista :(
  Jakich warunków potrzeba Polakom i jak je osiągnąć?
 • @Zorion 20:39:48
  Król z nadania bożego?
  Zastanawiam się jak miało by to się objawić?
  Może zostałem dawno namaszczony, a o tym nie wiem, a swołocz demokratycznie odrzuca moje namaszczenie?

  Wyobraźnia podsuwa mi tylko jedno: W rydwanie Aresa wjeżdżam na Wiejską, za mną armia aniołów śmierci likwiduje grzeszników przeciw Polsce, potem miasta i gminy, powiaty itd.. do każdego domu "grzeszników" wjeżdżam i moja boska armia anihiluje jakieś 100.000 antypolaków..
  Jakich warunków potrzeba Polakom i jak je osiągnąć?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930