Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
54 posty 2221 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Moje komentarze

 • @Autor
  Kiedyś były frakcje; żydy kontra chamy.. teraz zostały chamskie żydy..
  Morawiecki - czyli Polska przed wielkim rozczarowaniem.
 • @Lotna 16:30:03
  Pan bangster u Sowy powiedział coś takiego.. z pamięci cytuję:
  "będziemy k.. rowy kopać, a inni będą zasypywać, wszyscy będziemy zadowoleni" - coś w ten deseń.. niczym "Miś" Barei..

  Ma zamiar wpompować gigantyczne pieniądze na kredyt w bezsensowne inwestycje.. PKB skoczy, 5 lat "dobrobytu", potem wierzyciele zgłoszą się o weksle podpisane przez "premiera" asygnowane dobrami Polski (KGHM, ORLEN itp). Banksterzy zgarną resztę, co nie udało się sprywatyzować wcześniej..

  Ja będąc ostatnio na wakacjach na planecie Melmak, po knajpach widziałem rozwieszone listy gończe za takimi jak on.. za Tuska płacą najwięcej, 2g miedzi loco Melmak ;) Jestem obywatelem Asgardii, na ostatnim spotkaniu społeczeństw międzyplanetarnych ustalono, że aby pasożyta zwanego Koshernostra wyplewić z planety, należy spalić planetę .. ja jako jedyny zgłosiłem sprzeciw, naiwnie, ale jestem ziemskim patriotą.. przez nich, zniszczą nas wszystkich :((
  PREMIER MORAWIECKI DLA Pomorskiej TV NARODOWEJ
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:30:08
  urlop nie uwalnia Cię od myślenia..
  Jedno szkolenie z Repsolem przechodziliście? podobne tłumaczenie :((
  Na Pani Szydło Kaczyński się przejedzie
 • @Repsol 20:05:45
  Totalną bzdurą, że pieniądze z FOZZ wyparowały??
  Pieniędzy nie było, słupów nie było, nowych milionerów nie przybyło..

  Chciałem napisać, że za mądrzejszego Cię miałem, ale od dawna dno i metr mułu reprezentujesz :((
  Saakaszwili aresztowany przez SBU i odbity przez banderowców
 • @Jasiek 20:07:43
  "I co? Może to norma, że tak sobie przywódcy taki kurs kończą?"
  bo demokracja jest tylko jedna.. nie wiedziałeś??
  tak jak Narodowy Socjalizm(Syjonizm) jest jeden..

  A tak naprawdę mamy jeden wielki "etniczny"(do teraz brak mi na tę diasporę określenia)totalitaryzm kompradytorski z namaszczenia talmudycznego prawa..

  Prawo jest proste; przebierańcy od Jahwe mogą kraść i zabijać innych, a inni w stosunku do nich tego nie mogą. (ksiąg talmudu napisano wiele, a najważniejsze prawo jest jedno, reszta to maskowanie tego)..

  Zrozumienie tego jest pierwszym krokiem do zrozumienia, że nie jesteśmy nawet niewolnikami, jesteśmy rekordem w Excelu, który można skasować; niewolnikowi trzeba było zagwarantować dach nad głową i jedzenie; ale to były dawne czasy, już nieaktualne..
  Na Pani Szydło Kaczyński się przejedzie
 • @Jarek ode mnie 1*
  ..tak na otrzeźwienie.
  Ostatnio naddomiar płodny jesteś, jakbyś na żołd od wierszówki do Kangura poszedł niczym Repsol.. https://goo.gl/dD1oAs poczytaj o mocodawcy..

  Tak na początek; Duda nie wygrał wyborów, tylko Komorowski przegrał..
  różnica ogromna.. Broszka jako antropolog, kierownik domu kultury, sympatię może wzbudzać tylko pośród kółek różańcowych ugniatających ciasto na pierogi w przerwach na reklamę w radyju.

  Duda coś buduje?? Pacynka tańczy jak każą..Kaczyński także nie jest samodzielny, ale marionetką jest wyżej w hierarchii Koshernostry, ale i tak pod Maciorą..

  Polubiłeś Broszkę.. hehe, żałosne..

  Cały post jest manipulacją rzeczywistością, aż tak nisko upadłeś po kangurowe srebrniki?? Przykre :(((
  Na Pani Szydło Kaczyński się przejedzie
 • @All
  Chciałbym Wszystkich przeprosić, użyłem słowa "Szabasgoj", po namyśle twierdzę, że Polakowi eskimoskiej dialektyki nie honor używać..

  Proponuję, aby do ogólnego obiegu wprowadzić nowe słowo o tym znaczeniu, a mianowicie; "SZABASGNÓJ"..

  Dziękuję za uwagę ;)
  Mieszanka cywilizacyjna
 • @miarka 18:37:20
  Pan to Ksiundz jest chyba.. proste sprawy zagmatwać potrafi :((
  Widać, że o wspólnocie Słowian, czy Indian nie ma Pan pojęcia..
  Obrzezany mózg. współczuję :((
  Komu służy Jonny Daniels?
 • @Repsol 18:47:09
  nie lipa, a Koshernostra ponad podziałami.. a Ty wierz sobie w Kangura, co to na pontonie do Australii popłynął karierę robić..

  jesteś żałosny, a na dodatek zadaniowany.. "nie kąsa się ręki co karmi", rozumiem, ale za patriotę nie podszywaj się..

  Piiniądze były i nima, kurwa, czary :(((

  Ty ponoć nastolatkiem nie jesteś już, więc jak Kangur Goldbergowi za kelnera robił, to Ty mu?? wszystko możliwe.. jeden sort BMW
  Saakaszwili aresztowany przez SBU i odbity przez banderowców
 • @Repsol 16:27:22
  za spamera robisz??
  każdy Polak to "pijak i złodziej" podług Twej logiki.. prościej nie mogę..

  oglądać nie mam czasu,przeżył, Bandery nie zabił.. bohaterowie polegli, teraz wszelkiej maści emeryty bohaterami się mienią.. mnożą się kombatanci.. niczym ocaleni z Holokaustu ;)

  Jak o czymś nie masz pojęcia, to nie wpierdalaj się proszę.. próbujesz robić za Alfe i Omegę NowoEkranową, a nie spotkałem się jeszcze nigdy z Twoją mądrą wypowiedzią, za którą musiałbym schylić czoła i podziękować, że mnie czegoś nauczyłeś..


  https://goo.gl/dD1oAs odnieś się lepiej do tego, gdzie Twój mocodawca Rysiu Kangur przewija się.. ta Koshernostra gorsza od Bandery..

  Patriotą jesteś???? Wyjaśnij temat Goldberga.. WSI.. i Kangurzych powiązań.. Wykaż się..

  nie pozdrawiam
  Saakaszwili aresztowany przez SBU i odbity przez banderowców
 • @miarka 13:03:08
  Obrazek porównujący socjalizm z wolnym rynkiem to sarkazm?
  "więcej szczebli wolności" haha, dobre..

  Równie dobrze można powiedzieć: "Kapitalizm jest to ustrój, w którym bohatersko przymyka się oko na wykreowane problemy, aby czerpać z nich nadal korzyści". Gdyby nie było biedy, kapitał by nie rządził, bo by nie miał przewagi władczej..

  Wolny Rynek to utopia, nigdzie nie zaistniał, natomiast socjalizm w ramach wspólnoty plemiennej, jak najbardziej miał się dobrze dopóki agresywna, ekspansyjna cywilizacja judeochrześcijańska nie podbiła ich.. taka prawda :(
  Komu służy Jonny Daniels?
 • @Romuald Kałwa 14:43:48
  Rozmawiałem z wieloma Ukraińcami, znakomita ich większość nie zna historii swojego kraju, o "wyczynach" Bandery w stosunku do Polaków też..
  Rzeź wołyńska to nie jest coś, co pielęgnują w pamięci. Coś tam wiedzą, że walczyli z Polakami, tylko tyle.. Dla nich ważniejsze jest, że walczył przeciwko Rosji. To Rosję, a nie Polskę postrzegają jako wroga..

  Oczywiście istnieje ekstrema jak wszędzie, ale to margines.. Spośród poznanych Ukraińców nie spotkałem ani jednego z roszczeniami terytorialnymi w stosunku do Polski, za to spotkałem się ze świadomością, że mieszkają w byłych polskich miastach i są pod wrażeniem architektury i spuścizny, wręcz dumni z tego..

  Nie jestem zwolennikiem niekontrolowanego napływu ich do Polski, ale demonizowanie ich też nie ma racji bytu, nie można przeginać w żadną stronę..

  Również pozdrawiam
  Saakaszwili aresztowany przez SBU i odbity przez banderowców
 • @miarka 23:16:06
  miałem skomentować Twój komentarz u RAMa, ale ze zdziwieniem dowiedziałem się, że jestem zablokowany :( w sumie nic dziwnego, totalitaryzm włoski wiecznie żywy..

  "Od razu widać że jest produktem szkoły socjalistycznej. "

  Syjonizm to narodowy socjalizm, u nich sprawdza się, a innym zabraniają..
  Wolny Rynek/kapitalizm to też ich twór, który kolportują na Świat w celu realizacji idei swojego socjalizmu..

  Socjalizm (łac. societas – wspólnota); może być tylko jedna, reszta ma skakać sobie do gardeł o kromkę chleba..

  Pozdrawiam
  Komu służy Jonny Daniels?
 • @Pedant 10:09:18
  Bo to Buk okrutny jest, potrzebuje ofiar z Pampersów :(
  Mieszanka cywilizacyjna
 • @zadziwiony 08:06:25
  mi On zawsze czosnkiem śmierdział.. pytanie tylko, czy to zwykły koniunkturalista szabasgoj, czy jednak "brat straszny"?

  Jak to mówią, ajwaj z ajwaja zawsze wyjdzie.. nawet jak pejsów nie widać.
  Mieszanka cywilizacyjna
 • @Rzeczpospolita 23:20:16
  Tam się spierają dwie wizje żydowskie; jedni chcą Ukrainy dla siebie, drudzy chcą Polin (połączenie terenów Polski i Ukrainy w jeden twór pod batutą Jewrunii).
  Zarzut dla Sakaszwilego jest taki, że przewrót chce zrobić za dotację 0,5mln euro od rosyjskich służb; jakoś w to nie wierzę, chociaż nie mam pojęcia po, której stronie (o ile po którejś) stoi Rosja. Interesy Poroszenki jednak w Rosji mają się dobrze.. to na cyrk wygląda..

  Polacy szufladkują Banderowców z perspektywy Wołynia itp.. to błąd!
  Ukraińcy w większości są banderowcami i to nie z powodu rzezi wołyńskiej, o której nie mają w większości pojęcia, albo mają zmanipulowany obraz tamtych wydarzeń. Bandera dla nich to jak dla Polaków Piłsudski, synonim wolności i niepodległości.
  Podobnie Polacy nie mają pojęcia o krwawym przewrocie majowym, o berezie kartuskiej, o tym że Piłsudski był zwykłym bandytą, złodziejem..

  W Polsce podobnie Narodowcy czy ONR-owcy maszerują pod sztandarami żydoPiSu.. poziom zmanipulowania podobny :(

  Chociaż z nimi jest chyba lepiej, bo prości Ukraińcy mówili mi: "u Was rządzą Żydzi.. jak i u nas", z ust podobnie prostego Polaka czegoś podobnego nie usłyszałem.. Polacy są bardziej zindoktrynowani przez telawizję..

  Jako ciekawostkę dodam, że na Ukrainie nie ma infrastruktury telefonii 4G/LTE, jest tylko 3G, a działa lepiej i szybciej niż 3G w Polsce; to pokazuje kto jest bardziej oszukiwany :((
  Saakaszwili aresztowany przez SBU i odbity przez banderowców
 • @Oscar 14:19:33
  oj tam.. wszędzie Eskimosy, Pan to antysemitnik jest podług Unych..

  ma Pan rację, ale tylko trochę.. problem mamy wewnętrzny od rodziny poprzez spółdzieline/wspólnoty.. Polak głupi jak przed i po szkodzie :((

  WROGA WEWNĘTRZNEGO MAMY, A JEST NIM GŁUPOTA POLAKÓW..
  Szatańskie igrzysko
 • @Kruk63 19:59:56
  Zacznijmy od tego, że demokracja w szpitalu dla upośledzonych politycznie jak i demokratycznie, a zwłaszcza ekonomicznie nie ma sensu..
  Niestety tak Polska mieni się.. pracę "od podstaw" obserwuję od 20lat, nic nie daje.. Polacy w swej większości to debile (nie wyłączając profesorów)..

  Oświecona monarchia była by idealna, ale to utopia :(

  Dochodzę niestety do wniosków, jak projektanci NWO.. "z Wami gorzej niż bez Was".. depopulacja jest logicznie uzasadniona, co nie znaczy, że popieram to, ale mają rację, niestety :((

  P.S.
  mam problemy z komputerem i internetem, dziwnie związane z tym co piszę.. ale wolność i demokracja istnieje, a Lepper sam powiesił się..

  Z debilami wierzącymi w bajki komisji Millera za miliony VS komisja Macierewicza za miliony, nie chce mi się rozmawiać, szkoda mojej ręki na nich, a tylko to może by zrozumieli..


  P.S.2
  W Polsce będzie kiedyś dobrze.. ale to wymaga anihilacji 100.000..
  ogólnie sajanim, szabasgojów i Eskimosów jest prawie 6.000.000, mam nadzieję, że odcięcie głowy Hydrze starczy..
  To ma być sztandar zjednoczeniowy Polaków
 • @Fischer 23:54:20
  Ładnie napisane.. będę Cię obserwował ;)

  Pozdrawiam
  A miało być tak pięknie.
 • @Lotna 21:09:40
  wielokrotnie powtarzam, baran to zwierz charakterny, ma rogi i potrafi się wkurwić..
  na rzeź szczepionkową idą "boże owieczki"..

  Pani jak i ja, owcami nie jesteśmy, baranami raczej też nie, ja zodiakalny Byk, a to inna liga ;)
  PILNE!!!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031