Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
53 posty 2140 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Moje komentarze

 • @Fischer 20:42:30
  przepraszam jeśli pomyliłem się w ocenie.. trepów wielu poznałem.. o rakietach napisał Pan bardzo dobry artykuł, o reszcie mierną ma Pan wiedzę.. dziwne
  Aleśmy się doczekali!
 • @trojanka 15:39:41
  Rosja (elity) z chęcią wyświetliły film Wajdy (pobratymiec elit), kłamliwy, zrzucający winę na Rosjan, nie mówiący nic o eskimoskich pobratymcach elit - faktycznych sprawców obcinania głowy Polsce, a potem przeszczepienia nowej chazarskiej (elit).

  Pani tego akurat wprost nie powiedziała, ale wielu uważa, że w Katyniu zginęła inteligencja polska. Ja uważam, że ludzie zapędzeni do bydlęcych wagonów, a potem czekający na swą kolej słysząc z oddali strzały po zabraniu kolejnego kompana, z inteligencją nie mieli nic wspólnego..
  Rozumiem chęć przeżycia, ale to było marzenie co najwyżej..

  Zawsze ciekawiło mnie to, jak dwóch uzbrojonych bandytów może sterroryzować i podporządkować sobie (czy tam pilnować) kilkadziesiąt osób.. naboi by im nie starczyło gdyby wszyscy ruszyli..

  Jak zawsze, bohaterowie giną pierwsi, a konformista co to całe powstanie warszawskie w piwnicy przesiedział; odbiera hołdy, ordery i apanaże..
  Aleśmy się doczekali!
 • @Fischer 11:50:48
  co do pierwszej części wpisu zgoda..
  dalej jednak żeś Pan poleciał po bandzie..

  Anglicy z Francuzami nienawidzą się, to że ich elity w klubach wzajemnej adoracji jak Bilderberg zajadają się żabimi udkami popijanymi whiskey nic nie znaczy w stosunkach ludzi obojga narodów do siebie..

  Co mają się Niemcy obrażać na swych przodków? ;)

  Japończycy nie zapomnieli.. przyjdzie czas zemsty i staną po stronie Chin.

  To tylko historia..? śmieszne, wskazuje na brak wiedzy o planie realizowanym od 1000lat przynajmniej.. to są konsekwencje tego..

  Pan to emerytowany trep zapewne, o wojskowości ciekawie i mądrze Pan pisze, ale jak każdy trep jest wytresowany z klapami na oczach co do kształtu Świata :(

  Mimo wszystko pozdrawiam
  Aleśmy się doczekali!
 • @Rzeczpospolita 14:32:23
  za adwokata nie chcę robić, ale też tak sądzę, że większość Polaków to debile - upośledzeni umysłowo (przyczyn może być wiele; GMO, szczepionki, telavizja, szkoła, rodzina) takie są fakty. Większość tych co to debilami nie są, to cwaniaki, albo konformizm ich dopadł..

  Pan czy Trojanka, a nawet Casey oburzacie się, zapewne słusznie, tylko Wy nie jesteście miarodajni.. kilka, a nawet setki osób odbiegających od normy, to mniej niż błąd statystyczny, bo tego nie liczy się nawet w promilach.

  A pytania o bezkarność nie rozumiem.. grozi mu Pan osobiście czy eskimoskimi sądami?szczerze powiedziawszy nie rozumiem, chyba że sądzi Pan, że wk..ny Naród skanalizuje swoje wk..nie na blogerze Fischer zamiast wieszać postmagdalenkową swołocz? za aż takich debili Polaków nie mam..
  Aleśmy się doczekali!
 • @All
  Temat Konformizmu w dużej mierze wyczerpałem w komentarzach.
  Brak więcej komentujących (nikt nie ma u mnie bana) jest konformizmem Neonowym, tak wygodniej większości.. pisać notki i komentarze z pozycji na ciepłym fotelu o sprawach odległych lub błahych, a notka dotyczy NAS POLAKÓW I POLSKI, zbyt trudny temat dla środowiska zadaniowców, czy tam innych megalomanów grafomanów.

  Na zakończenie, chciałbym tylko wspomnieć; Pan Andrzej Lepper gdyby był Konformistą ŻYŁ BY NADAL, a może nawet byłby ministrem..

  BEZ WAS LEPIEJ NIŻ Z WAMI; z gówna bata nie ukręcisz, a Neonowa kloaka nie chce zmian. Wszyscy wiedzą, że jest źle, ale MI jest dobrze na ciepłym fotelu.. zmiany? niech zmieniają.. pooglądam sobie w TV - taka niestety większości mentalność - konformizmem to nazywam :(
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @wk..ny 20:02:08
  nowa formacja zamiast BOR ma mieć 50% więcej funkcjonariuszy, czyli 3000! (mała armia). Mniej zadań (nie będą chronić placówek dyplomatycznych), za to więcej uprawnień.

  3000 funkcjonariuszy do ochrony najważniejszych osób w Państwie????

  Ilu jest tych "najważniejszych" w takim razie?????

  Licząc prezydenta, premiera, marszałka, ministrów to wyjdzie około 20?

  W takiej Danii Król wyjeżdża na przejażdżkę kabrioletem bez obstawy (służby zapewne monitorują wycieczkę), a u nas na imprezę prywatną na Jasnej Górze synalka Broszki więcej borowików niż postronnych świadków..


  Obstawiam, że ta nowa służba ma chronić polityków przed gniewem wk..nego ludu, a personel będzie w dużej mierze ukraiński (brak kręgosłupa moralnego do strzelania do Polaków)


  wszystko wskazuje na to, że będzie wojna, ale to nie Putin nas napadnie, to nie Niemcy także, to pomagdalenkowe ścierwo w obronie swego życia w zbankrutowanej Polsce wyda rozkaz strzelania do Polaków :(
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @AnnaP 08:41:37
  problemy z czytaniem?
  nic takiego nie napisałem..
  o konformizm jak już to oskarżam tych co dla splendoru, władzy i pieniędzy dają się skurwić..
  ludzi z kręgosłupem moralnym, empatycznych, a do tego wykształconych i inteligentnych patriotów kochających Polskę trudno szukać w korporacjach, sądach, mediach, polityce, showbiznesie; zaeskimosowane to całe towarzystwo, albo szabasgoje - najgorszy sort polaków..

  Niestety większość Polaków, za okruchy z eskimoskiego stołu (zawłaszczone państwo Polin) wyprze się Polski i sąsiadów; to jest konformizm moim zdaniem.. zaczęło się od reformy rolnej, gdzie chłopi przyjęli narzuconą władzę Chazarów ze wschodu, za ziemię. Do nich za to strzelali Żołnierze Wyklęci, dla których wojna z okupantem nie skończyła się klęską Niemiec, a konformiści ze wsi byli kolaborantami..

  Żołnierze Wyklęci przegrali, konformiści ze wsi stali się nową polską oligarchią; posiadacze ziemscy, co to darowane grunty pod uprawę sprzedali za miliony złotych deweloperom (oczywiście ci co to ziemię mieli w okolicach dużych miast)
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @AnnaP 20:07:25
  To Ty szerzysz defetyzm, ze Polska inteligencja nie moze odrodzic sie w ciagu dwoch pokolen..
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @AnnaP 20:07:25
  Ponowie moja opinie.. Gowno wiesz.. pomimo nasadzenia na Polske żydowskiej głowy, prawych madrych wykształconych Polaków nie brak
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @All
  ja naprawdę boję się .. wojny domowej.. gdzie miliony wk..nych polecą nieuzbrojeni na tysiące policjantów uzbrojonych za nasze pieniądze..
  bitwa przegrana..

  JAK WYGRAĆ WOJNĘ??  właśnie mi żona powiedziała, że mam zając się rodziną, a olać Polskę, a ja tak nie potrafię, bo Polska to moja rodzina..

  Jam jest Spartakus, mądrzy przyłączcie się, a kurwom zadaniowym śmierć..

  Jest nas wielu, większość..

  Demokracja to władza większości.. większość chce Tuska jak i Kaczyńskiego widzieć na szubienicy..

  Niech się demokracji stanie zadość!
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @Repsol 22:45:10
  Berlin też nasz..
  idźmy dalej..
  koło wymyślł koło - Slowianie, tantiemy należą się, Łukaszewicz nauczył Amerykanów wydobywać ropę, polscy cieśle zbudowali "dziki zachód" itd..

  rachunek należy wystawić
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @Stara Baba 14:45:20
  temat na kolejną notkę, ale nie mogę się powstrzymać;

  mój dziadek w wieku 17lat został wcielony do LWP, wysłany do Pragi na studia stał się najlepszym specjalistą w Polsce. Do partii nie zapisał się, a w wojsku 56lat służby.. przez brak książeczki partyjnej nie stworzono dla niego etatu generalskiego, obecne generały mogą mu buty czyścić, bo to konformiści. Za tamte czasy mam do niego szacunek.. ale polakokonformizm nawet do niego dotarł :( kilka wyborów temu agitował mnie, abym na SLD głosował, bo inni mu emeryturę zabiorą..
  I tak jest liczony ze starego portwela, nowi mający 20lat mniej służby i niższy stopień i funkcję mają podobną emeryturę.. nie mogę mu tego przetłumaczyć :( W wieku 17lat został wcielony do LWP, teraz mi mówi, że żołnierze wykleci zabijali takich jak on.. mam dysonans poznawczy :((

  NIC NIE JEST BIAŁE ANI CZARNE, ALE PRAWDA JEST JEDNA - TYLKO KTO JĄ ZNA????
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @dalmichal 16:22:11
  wbrew pozorom doznałem optymistycznego olśnienia..
  na basenach nie było ani jednego czarnucha, czy innego semity..
  zobaczyłem, że tu jest POLSKA..
  fakt, że słysząc obok rozmowy, że koleś cieszy się, że spotkał kolegę z którym leżał, nie spowodował abym zostawiał portfel i telefon na wierzchu..
  chociaż niepotrzebnie, bo leżał za jointa zapewne.. przezorny zawsze ubezpieczony, a plażowi złodzieje działają z partyzanta raczej..


  Dobro wspólne; wręcz genialne.. do tego potrzeba tylko wytępić pasożydy, a nie będzie wojen..

  Pozdrowił
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @AnnaP 12:39:51
  Gówno wiesz, gówno widziałaś.. a zaliczając mnie do zadaniowanych (ja ten termin wymyśliłem tutaj na NE) nie jesteś warta szerszego komentarza.
  żegnam ozięble, swe mundrości wypisuj u Wojtasa, jak Ci pozwoli ;))
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @Zawisza Niebieski 09:08:13
  W PiSie.. neon nie jest dostosowany do Androida :(((
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • @Zawisza Niebieski 09:08:13
  Bez sensu prawisz.. ja wiem kto to Sajanim.. mój kolega żyd na to słowo tnagle otrzezwial..a dużo piliśmy.. rację masz, ze pisiorscy pretorianie na Neonie wszędzie żyda widzą tylko nie w piśmie.
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • @Zawisza Niebieski 21:20:56
  SAJANIM NIE MUSI BYC KOSHERNY.

  Co do natręctw spamowania Kuli zgadzam się z Tobą..
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • @kula Lis 67 19:26:57
  Jesteś Pan zwykłym złodziejem!!! Wklejasz cudze teksty bez podania autora. PISowska moralnosc.. do tego spamujesz tym..
  Dwoje zadaniowcow spotkali się i robi świeczkę w głowach Polaków.. do Was trzeba strzelać, jesteście niebezpieczni na polskim debilnym gruncie..
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • @wk..ny 19:22:27
  ..nie moja to zasługa, nie moja walka, nie moje bohaterskiej czyny.. zostało mi nazwisko.. polskie i rzadkie..
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • @zawisza
  Nie odpowiedziałeś, czy onetowy Korab to Ty?
  Macisz z i kłamiesz, masz jego styl, ale to może ktoś inny z Twej "herbowej" rodziny? Ja herbem nie chwalę się, bo nadany za bohaterką walke
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031