Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 2824 komentarze

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Moje komentarze

 • @
  Kiedyś byli "rosyjscy naukowcy", teraz są "amerykańscy naukowcy", a ja ich wszystkich nazywam: "naukofcy"..
  płatne kurwy, na jednym kontynencie dostają gratyfikację pieniężną za szerzenie bzdur, na drugim kontynencie za to samo unikają śmierci..
  Kurwy zadaniowane naukofcami zwący się, są tacy sami; różnica taka, że jedni mają marchewkę, a drudzy kij jako mobilizator..

  TALBOCIE, AGENCIE USRAELA, ZAPRZESTAŃ SWEJ DZIAŁALNOŚCI!
  ..wyrok już jest, z Husky jedną prycz będziecie dzielić.. oby dzieci z tego nie było :|)
  Rosja tylko straszy?
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:13:13
  proszę zaprzestać tych eksperymentów z DNA, mieszanie mnie z mułem z dna jordańskiego, może skończyć się źle dla ludzkości.. wk..ny żyd, toż to Antychryst :))
  Syjoniści strącili polskiego MIG-a 29
 • @Zorion 17:55:38
  5*
  podzielam opinię.. ciekawe..
  Syjoniści strącili polskiego MIG-a 29
 • @fabi 10:02:29
  dno to Pan, takie Jordanu i metr mułu..
  Syjoniści strącili polskiego MIG-a 29
 • @AgnieszkaS 16:35:18
  wyręczę Robika:

  "Skoro naród polski chciał przystąpić do Ełropy "

  o tej większości napisałem wyżej komentarz..
  A ile ty masz lat, Polsko Niepodległa? Sto. No, i chwatit
 • @kula Lis 67 15:27:43
  to żeś poleciał: "Zmieściła się na dwóch kamiennych płytach." hehe, żydowską Torą zajechało ;)
  Aczkolwiek z przyjemnością przeczytał bym rozwinięcie praw moralnych dla pustynnych pastuchów, co to obrzezywać musieli się, bo szkoda było wody na mycie fujarek, na konstytucję na miarę XXIw. w Polsce. Chyba trochę pomieszałeś tematy.. jest tu na Neonie komentator "andrzejw", przedstawił konstytucję mieszczącą się na 2 stronach formatu A4 i ja to popieram, chociaż do treści mam wiele zastrzeżeń, ale forma niczym dwie kamienne tablice ;)
  A ile ty masz lat, Polsko Niepodległa? Sto. No, i chwatit
 • @AgnieszkaS 05:47:12
  Zacznijmy od tego, że referendum było oszustwem.
  Frekwencja 58% uzyskana w dwa dni głosowania, żadne głosowanie nigdy nie było dwu dniowe. Cała kampania niczym reklamy OFE z emerytami pod palmami. Ludzie głosowali za wstąpieniem do unii gospodarczej dającej możliwość przepływu towarów bez ceł i ludzi bez paszportów na terenie Unii, tylko tyle. Nie było mowy o przystępowaniu do związku socjalistycznych republik jewropejskich pod wodzą niedemokratycznie wybieranych komisarzy z parchatego plemienia. Nie było mowy, że będą wpieprzać się do sądownictwa w Polsce, o limitach produkcji mleczne też nie było mowy i wielu innych sprawach, które mają miejsce teraz. Astronomiczne kwoty dotacji okazały się tylko na papierze, bo skala ich wykorzystania faktycznego jest mała do tego obwarowana całą masą biurokratycznych bzdur. Pieniądze na infrastrukturę pod Niemieckie fabryki, na aquaparki, ale już nie na stocznie i przemysł.

  Zmanipulowano Polaków, że kraje Europejskie przyjmują biedną Polskę aby zrobić jej dobrze, a nie jak okazało się - Niemcy najbardziej skorzystały na wstąpieniu Polski do Unii.
  A ile ty masz lat, Polsko Niepodległa? Sto. No, i chwatit
 • @Rzeczpospolita 08:29:59
  ????????????
  komentarz nieadekwatny do wpisu Lotnej!

  Składkę na ubezpieczenie zdrowotne przedsiębiorca odlicza sobie, czyli płaci mniej od swojego pracownika..

  Panie Kosiur, dokształć się.. chcesz dobrze, ale wiedzy brakuje.. na odwrót jak Nikanderowi..
  Syjonistyczna „dobra zmiana” według GUS
 • @ bardzo dobry tekst..
  ..tylko szkoda, że wklejka, a nie autorski Talbota. Promowanie na jedynce tekstów przekopiowanych, a nie blogera Neonu jest śmieszne, a zarazem tragiczne :(

  Wracając do tekstu, jest prawdziwy do bólu. Chociażby to:
  "Niedopasowywanych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie."
  Dotknęło mnie to wielokrotnie w życiu zawodowym, gdzie drugą stroną relacji były korporacje. Wszystko pięknie na początku, aż nie przyszedł przykaz z góry (tak to widzę) i wszystko legło w gruzach. OSTRACYZM :(
  (za Wiki: "praktyka polityczna w starożytnej Grecji, rodzaj tajnego głosowania, podczas którego wolni obywatele typowali osoby podejrzane o dążenie do tyranii i zasługujące na wygnanie z miasta na 10 lat.") tyle, że w XXIw. to na odwrót dzieje się; tyrani w tajnych ustaleniach eliminują wolnych obywateli; cóż za ewolucja :(((((((((((

  Nie chcę popadać w paranoję, ale wydaje mi się, że ludzie z mojego otoczenia dostawali propozycje nie do odrzucenia.. Ta hydra jest większa niż komukolwiek wydaje się.. TRUST NO ONE - od czasów serialu "Z archiwum X" przyświeca mi jako motto, każdego mogą zwerbować/kupić.. w czasie udzielania się częstszego na NE, tyle dziwnych sytuacji w życiu zdarzyło mi się, że trudno wierzyć mi w przypadki.. koledzy z eskimoskiego plemienia nagle przypomnieli sobie o mnie i przypadkowo.. a mniejsza z tym, w przypadki nie wierzę, szybciej uwierzę, że to jeden wielki hologram, taka gra boga z nami ludźmi, a większość to zombi, bioroboty czy też avatary. Mając powyższe na uwadze, teoria płaskiej Ziemi jest kolejną akcją mającą odwrócić mą uwagę od prawdy: czyli, że panuje wk..no centryzm :)))))))))))))
  Czy Polska zniknie w samych Polakach?
 • @Nibiru 18:31:25
  Biologiem nie jestem, ale z tym co piszesz nie zgadzam się, bo jest jakiś 1% innych.. biologia dopuszcza wynaturzenia takich jak ja, czy Ty.. ale to nie biologia rządzi, raczej socjologia i psychologia, programowanie tłumów..

  Popełniasz podstawowy błąd; 30+70=100%, a gdzie ja i Ty? jesteśmy błędem statystycznym?? może faktycznie :(((((((((

  Pozdrawiam
  Garottę załóż od tyłu, czyli - narastające pasmo sukcesów
 • @Andrzej Tokarski 16:36:26
  jako jedyny na Neonie ubrałeś w słowa to co ja myślę, zostaję Twym fanem :))
  Garottę załóż od tyłu, czyli - narastające pasmo sukcesów
 • @RAM 16:55:34
  odbanuj mnie proszę..
  Garottę załóż od tyłu, czyli - narastające pasmo sukcesów
 • @Autor
  Gratuluję samozaparcia i dążenia ku celowi..

  Jednak widzę to jako dyskusję niewolników na temat krowy pana i władcy, czy doić ją co dzień, czy dwa razy dziennie, a komu mleko sprzedać, czy też skonsumować? Krowa nie ich, ani mleko..

  Takie teoretyzowanie przy ognisku po 16h pracy niewolniczej dla pana i władcy - właściciela niewolników.

  Nie dotyka Pan podstawowej sprawy, JAK OBALIĆ PANA I WŁADCĘ NIEWOLNIKÓW, aby można teorię w praktykę przekuć????

  Na chwilę obecną, Wasze teorie zapisać można na wielu nośnikach (od papirusu po granit przez pendrive) i schować w jeziorach, jaskiniach czy innych piramidach.. po końcu Świata, jak będzie się ludzkość odradzać, to może znajdą i skorzystają, o ile jakiś Lewita czy inny Reptilianin znowu nie położy parchatej łapy na zdobyczach ludzkości :((

  Pozdrawiam
  Przed premierą polskiej doktryny gospodarczej
 • @tańczący z widłami 17:26:17
  dokładnie!!
  dodajmy startupy z Izraela..
  polska GPW ma zakupić izraelską giełdę, co to jest bankrutem..
  wodociągi w Polsce po cichu już sprywatyzowane..

  Czekać tylko aż rezydent Polski wybrany w dymokratycznych wyborach, w orędziu Nowo Rocznym wystąpi przed poloactfem w myccee!!
  Przygotowania do polityki resetu USA-Rosja 2.0?
 • @Jasiek 14:15:28
  Nazywajmy rzeczy po imieniu: "parchy złodzieje pierdolone",
  a hrabiego wyzwałem na pojedynek, bo jestem królem, tak ktoś napisał markerem na korytarzu mego bloku ;)
  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/144369,mamy-nowego-prezydenta#comment_1470792

  :))
  III RP/Polin – syjonistyczna demokracja,
 • @Autor
  Eksperci policzyli; "nasza" drużyna przebiegła najmniej na mundialu..
  Ja uważam, że kto z kopaczy nie przebiegnie maratonu, nie powinien grać w reprezentacji. Tak się zastanawiam, czemu trener nie organizuje wyścigów na dystans boiska z medialną oprawą ku szczytnemu celowi?

  Błaszczykowskiego emeryta odpuść sobie, nic nie zjebał, bo nie grał prawie..

  Dobrze opłacane patałachy, Lewy by jeszcze kontuzję złapał i z wymarzonego transferu nici.. Lewy to frajer nr1!!!!

  Pomysł fajny ze sprzątaniem Tatr, w wakacje nauczyciele mają wolne jak i politycy, w przeciwieństwie do reszty Polaków z urlopem 26dni/rok,

  Pozdrawiam
  Czy łorły NAwałki pojadą sprzątać Tatry?
 • @Pedant 15:20:27
  mniej niż "0".. to chyba niemożliwe?
  Profesorem jest ktoś z nadania politycznego "na kursie na ścieżce", nikt doktoratu ni zrobi podważając profesura.. Ktoś kto podważy obecny system ekonomiczno finansowy nie ma szans na doktorat.. podobnie z innymi dogmatami, jak szczepionki dla przykładu. Tesla w dzisiejszych czasach zostałby zabity zanim cokolwiek by opublikował.

  Witaj w Polin, NWO.. era ryb skończona, erę wodnika uny przejmują :(
  Uchwałą kadry Nawałki wygraliśmy Mundial...
 • @All
  Wicie rozumicie..
  Ja ostatnio odkryłem napis na klatce schodowej: "wk..ny KRÓLEM POLSKI jest". Blok ma 3lata, ale moi eksperci (naukofcy) stwierdzili kolektywnie definitywnie , że napis ma 1000lat..

  Biorąc pod uwagę opinie niezaprzeczalnych autorytetów, jestem Królem Polski. Proszę o klękanie i pokłon, zanim przeczytacie co napisałem :)

  P.S.
  tytuł hrabiowski był nadawany przez zaborców, bo to nie jest polski zwyczaj! Jestem Królem, więc wyzywam hrabiego na pojedynek. Może wybrać: ring, mata, albo brama ;) odwołuje się pacan do innych czasów, niech więc na honorowy pojedynek wystąpi.. szablą nie operuję, ale dwa tasaki albo dwa noże, jak mu się już marzy biała broń może być, chociaż szablę może mieć kontra mój miecz!

  jednostrzałowiec :))))))))))))))) hrabia samozwańczy
  Mamy nowego Prezydenta
 • @zadziwiony 11:05:50
  "Z przykrością stwierdzam, że Polacy już zupełnie skundleli i będą mieli to na co sobie zapracowali."
  niestety podpisuję się pod tym :(
  Byłem ostatnio na proteście w Poznaniu przeciw Acta2.0, obserwując przechodniów reakcje na wydarzenie stwierdzam, że pełna micha i TVN zrobiły swoje.. same zoombi konsumujące, wydalające i prokreujące..

  Chyba zapiszę się do diaspory na szabesgoja poganiacza bydła, bo to bydło zasługuje na rzeź, ja nie.. o własną i mojej rodziny dupę muszę zadbać, bo tego polactfa niereformowalnego nienawidzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Żydzi rządzą i to "bez dyskusji"
 • @Pedant 13:40:01
  "Dla niezależnych uczonych o niewygodnych poglądach nie będzie w nim miejsca."
  od dawna nie ma.. dr Ratajczak czy dr Jaśkowski są najgłośniejszymi przykładami.. jeden wydalony z wilczym biletem z uczelni aż w końcu zabity, drugi pozbawiony prawa wykonywania zawodu..

  Gowin to żydowski podnóżek, po nim można spodziewać się tylko najgorszego.. ponoć gorzej nie może być, a jednak ma jeszcze dużo do zepsucia :(
  Uchwałą kadry Nawałki wygraliśmy Mundial...

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031