Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 3007 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Moje komentarze

 • @ikulalibal 20:37:48
  no widzisz.. ten mój rozmówca może z więzienia wzięty do specnazu, nie wiem tego.. ma warunki fizyczne do tej formacji.. ja podaję ci narrację z pierwszej ręki, a ty cytujesz kogo?

  Zadaniowany trollu, oświadczam ci, że jeśli Slązacy (RAŚ) postanowią o odłączeniu Śląska od Polski, to będę postulował za odłączeniem wszelkich mediów wraz z RTL..

  Płacą ci w rublach czy ojro? Sprawdziłem twoje czasy wpisów, ty pracujesz tutaj wypisując pseudomundrości.. zostałeś zmierzony, zważony.. chyba każdy wie kim jesteś
  WOJNA DOMOWA OCZYMA UKRAIŃCA
 • @ikulalibal 13:55:24
  Nie odnosisz się do tego co napisałem, próbujesz dyskusję sprowadzić na inne tory.. zachowujesz się jak typowy ruski troll. Ambasada Rosji jak i USA, a jakże także Izraela, zatrudniają setki trolli internetowych. Każda ambasada ma na pewno chociaż po jednym na Neonie, to nie Onet gdzie armia musi być większa. Dzięki takim jak ty Neon uważany jest za ruską agenturę.

  Narracja, trudne słowo, nie rozumiesz, ale stosujesz narrację kremlowską, tak jak kundel w sprawie WTC stosuje narrację waszyngtońską.. jesteście siebie warci.

  "Czy blokada budżetowych zobowiązań (emerytur,rent,zasiłków,zarobków budżetówki itp) zastosowana wobec "nieposłusznych regionów" jest faktem czy jednak narracją."

  Dałem chyba dosadny przykład z oderwaniem Śląska od Polski. Jeśli Ślązacy nie chcą być w Polsce to rozmawiamy, jak nie pomaga są sankcje, a na koniec siłowe doprowadzenie do posłuszeństwa..

  Wciąż trollu mataczysz i mylisz skutki z przyczynami.
  Trafiłeś jednak na interlokutora co to wymyślił w internetowym obiegu nazwę na takich jak ty "ZADANIOWIEC", o ile pamiętam, to było specjalnie dla mendy usługowej; co to wróciła na portal..
  WOJNA DOMOWA OCZYMA UKRAIŃCA
 • @Oscar 12:01:06
  "Masz ograniczoną wyobraźnie."
  jako chyba jedyny dotarłem do mieszkańca Odessy i opisałem jego relację. Jego kuzynka była katem, a kolega ofiarą, moim zdaniem jest wiarygodny.

  Co do sprawy samej wojny domowej na Ukrainie, to rozmawiałem z wieloma Ukraińcami, mieli podobne zdanie do mojego rozmówcy, lecz jego porównanie do hipotetycznego oderwania Poznania od Polski najbardziej do mnie przemówiło i z tego powodu to opisałem.

  O moją wyobraźnie nie bój się, wychowałem się na książkach oraz grach fantasy i SF, tutaj jednak przedstawiam fakty..

  Czytaj ze zrozumieniem, ja uważam usrael za największego bandytę Świata, lecz nie mam Rosji za niepokalaną dziewicę. Jestem obiektywny i niczym między młotem i kowadłem znajduję się między ikulalibal i talbotem (dwa trolle zadaniowane przez inne ambasady)

  Pozdrawiam i pomyślunku życzę, próbujesz, ale nie wychodzi.. Trzeba oprócz czytania też analizować, myśleć.. pewnie z tego powodu nie zostałeś blogerem.
  WOJNA DOMOWA OCZYMA UKRAIŃCA
 • @marek500 11:42:23
  Przecież wszem i wobec wiadomo, że majdaniarze dostawali dniówki. Tak samo kibole urządzający rzeź w Odessie dostali wynagrodzenie. To były akcje zaplanowane i sponsorowane, takie rzeczy nie dzieją się w wyniku ruchów oddolnych.
  Ja także miałem okazję rozmawiać z Ukraińcem frontowym, na dodatek ze Specnazu; widział komu podrzyna gardło. Powiedział mi, ze smutkiem, że poszedł na wojnę z Rosją, a zabijał Tadżyków i innych kolorowych w mundurach rosyjskich.
  WOJNA DOMOWA OCZYMA UKRAIŃCA
 • @ikulalibal 05:43:59
  Rozumiem, że ty tam byłeś, mieszkałeś.. Naoczny świadek jest dla mnie bardziej wiarygodny od neonkowego filorosjanina.

  Mylisz przyczyny ze skutkami. Przyczyną była chęć oderwania Donbasu od Ukrainy, a skutkiem bandyckie rozróby, nie na odwrót jak twierdzisz.

  Ja nikogo nie usprawiedliwiam, lecz próbuję zrozumieć co zaszło, a twoja narracja jest kłamliwa i niestety przeważa na tym portalu..
  WOJNA DOMOWA OCZYMA UKRAIŃCA
 • @Janusz Kamiński 21:52:40
  Masz rację, jesteś dyletantem :)
  Ja nigdzie nie musiałem wracać, ja tu jestem dłużej ni ty..
  "małe dziewczynki"? debilem jesteś..
  ja nie banuję, nie kasuję.. niech inni wyrobią sobie zdanie o tobie
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • @Janusz Kamiński 21:52:44
  Jeśli AgnieszkaS wróci, to zawali portal, ludzie pamiętają co zrobiła.. spłonie na stosie prawdy.. kozaczysz jakbyś był już adminem, a nie jesteś..
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • hehe
  1* bez komentarza, pewnie debil z RAŚ :)
  WOJNA DOMOWA OCZYMA UKRAIŃCA
 • @wk..ny 21:27:05
  właśnie sobie przypomniałem, konfident Targalski doniósł na mnie, że ubliżyłem AgnieszkaS, która potem została adminem, syfu narobiła i już nie ma jej na portalu, a ja jestem,, znam się na ludziach, a na tobie poznałem się dawno.. Taki Husky zapowiada, że odejdzie, a un ma 5 starych kont, które Jarek z rozpędu mu odbanował (może)
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • @Janusz Kamiński 18:52:44
  nie udawaj idioty cytując tylko kawałek mej wypowiedzi: " narobiliście największego wylatując stąd :)" chodziło o HUK
  Nie Ty zadecydowałeś, a wyleciałeś.. ja co najwyżej zostałem zablokowany na jakiś czas, z czym nie zgadzam się i nie zostałem nawet o tym poinformowany.. W mojej historii na Neonie byłem nawet adminem, a ty zawsze zakłamanym trollem..

  Ja pamiętam jak było za ŁŁ, dostawał świetną wypłatę, Opara miał aspiracje polityczne i płacił nawet Kurwninowi za to, że NE jest słupem jego urojeń..

  Jarek zna mnie osobiście, to fakt, ale jakie haki może mieć na mnie, jak ja porządny obywatel jestem????

  Konfabulujesz ciągle, co ci Oskar udowodnił, wyleciałeś stąd z hukiem i to jest fakt, bo sam Spirytus wywalił cię.. jesteś jak ta menda zadaniowana, wróciłeś, bo masz zadanie.. ciekawi mnie tylko, czy Kangur został kupiony czy zastraszony.. teka senatora lub śmierć dziecka, tak to działa i niestety..

  Z Jarkiem wolałbym zgubić, niż z tobą znaleźć, taka jest prawda. Jak by nie było. traktuję Go tylko jako znajomego, na miano kolego nie zasłużył..
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • @Janusz Kamiński 05:10:53
  Z tego co pamiętam huk, to ty z mendą usługową narobiliście największego wylatując stąd :)
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • @Ryszard Opara 02:51:54
  O co chodzi? już wyjaśniam.
  Neon jako jeden z ostatnich bastionów ludzi nie oczadzonych propagandą pisousraelską ma zostać zdobyty. Idą wybory, idzie wojna. Nie może być tak, że ktoś będzie krytykował władzę za to, że polscy żołnierze giną na bliskim wschodzie w imię przyjaźni z usraelem. Im więcej trolli wpuści się na portal, tym mniej słyszalny będzie głos sprzeciwu.

  Pozdrawiam
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • @Janusz Kamiński 21:30:34
  znamy się od lat w tej strefie neonowej, więc nie strugaj wariata, bo Ty zadaniowiec pospolity jesteś..zmierzony i zważony, byciem niespełna rozumu nie wykręcisz się; głupi albo zadaniowiec; ja obstawiam oba na raz.

  P.S.
  wyleciałeś stąd z hukiem i gwiazdożyłeś na NP.. nadal Cię nie lubię i uważam, że zrobisz z Neonu Kloakę.. jednak co do Twoich odczuć odnośnie właściciela portalu z 2014 roku, to pełna zgoda.. Kangur jaki jest, chyba wszyscy widzą..

  nie pozdrawiam
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • @Zawisza Niebieski 21:03:39
  wróciła menda zadaniowana, oraz ten gbur z Gynii.
  jak Cię lubię, to nie zagrzejesz tu stołka admina; idzie "dobra zmiana"..
  zostałeś tu sam praktycznie, bo ktoś musiał, do wyborów nie będziesz adminem..

  Pozdrowił
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • @zadziwiony 20:41:05
  napisałem chyba niezrozumiale.. USA jest większym bandytą od Rosji; to wiem i trzymam się tego :) Rosja to nie dziewica jednak..

  Ogólnie czekam na opracowanie o polskiej husarii;
  "Przychodzi oficer do kurtyzany, robi swoje i po wszystkim ona pyta o zapłatę, on na to, że jako oficer WP ma honor i pieniędzy od nie j nie weźmie!| :))))))))))))

  Nasz problem jest taki, że mamy naszych przodków za świętych, a taki ele Słowianin nie ma pojęcia, co z jego prapra..prababką robił jakiś najeźca..
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • @Oracz 18:34:02
  fajnie miałeś, moi nauczyciele historii nawet nie tknęli IIWŚ :(
  Historii sam uczę się na bieżąco..
  Kult bandery porównuję do kultu piłsudskiego, co boli potralową większość..
  „Normalny Ukrainiec”?
 • @trojanka 18:05:26
  wyolbrzymiasz i nagłaśniasz temat..
  Mało mamy sytuacji, że Polak Polaka zabił, Polak wyrzucił przez okno swoje dziecko itd. itp. Bycie zwyrodnialcem nie jest uwarunkowane nacją, tylko tyle! Gdyby mi kolegę pobito w 5, to zemsta była by krwawa.. nie, nie, nie jestem ninja, tylko chłopak wychowany na blokowisku, gdzie swoich nie zostawia się, a zemsta to podstawa..

  nie zrozumiesz panienko, co to na lekcje pianina chodziłaś, gdy ja sprzedawałem Twój rower ;))

  Inny świat, przetrwają najsilniejsi, takie prawo natury, jak będzie trzeba zjem Cię, ale i tak nie zrozumiesz :((
  „Normalny Ukrainiec”?
 • @Wican 17:17:52
  polactwo pisze się przez "f", czyli polactfo, zrozum mendo, jak nazywam Ciebie :)) nie patrząc na narodowość, do takich jak Ty należy strzelać bez pytania.. polactfo należy wyplenić. Dzięki takim jak Ty, dzielnica Chicago zamiast być nazywana "mała Polska" jest nazwana "Jackowo"..
  „Normalny Ukrainiec”?
 • @Oracz 17:16:53
  Gówno wiesz.. zwykły Ukrainiec ma większą świadomość od Polaków..
  Oni mówią mi wprost, że Ukrainą rządzą żydzi, a także Polską, zwykły Polak nie jest tego faktu świadom :((
  „Normalny Ukrainiec”?
 • @Zawisza Niebieski 16:59:46
  Jesteś mądry i inteligenty, do tego starszy ode mnie..

  Nie wierzę, że dałeś się nabrać wtedy..

  Z perspektywy czasu widzę, że SLD było najmniejszym szkodnikiem dla Polski, pomijając wejście do NATO i EU, co by inni zrobili i tak. Taki Cimoszewicz mniej wstydu przyniesie w Brukseli niż Broszka.
  "komuchy" nakradły dosyć, chcieli tylko utrzymać to co mają, AWS czyli też pochodne chciały nakraść, bo nie nakradli wcześniej.

  Masz potencjał, powinieneś być anty systemowcem, a nie tylko anty PiSowcem..

  Pozdrowił
  Kiedy słychać trolli wycie...

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031