Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
62 posty 2944 komentarze

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Moje komentarze

 • @Trybeus
  ja tam goopi jezdem, nie znam się..
  odstrzał dzików nie odbędzie się, bo myśliwi boją się, że im psy zachorują..
  co do reszty wpisu zgoda!\

  Santosubito prezydent powinien leżeć na Wawelu z innymi zdrajcami, razem z Owsikiem (za niedopełnienie obowiązków jako organizator), a Wawel należy zburzyć po piwnice/jaskinie, aby historię Polski odkryć!

  Wawel wiecznie zamknięty w jaskiniach, ponoć tam czakram mocy jest, a ja w to wierzę, że jest tak, a nie inaczej, z tego powodu.
  Polskiego Mapet Szołu ciąg dalszy...
 • 1*
  głupie pytania.. może masz doświadczenie w profesjonalnym zabezpieczaniu imprez masowych, jednak WOŚP to interes, gdzie tnie się koszty i za to Owsik powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.. szybko zrezygnował z funkcji prezesa, ale jest za to odpowiedzialny.

  Z całej powyższej dyskusji wyłania się smutny obraz waszej psychiki niewolników. Gdybym wysadził Bohemian Grove podczas spotkania satanistów od NWO, na pomnik nie miałbym co liczyć, raczej na wyzwiska od psychopatów i kryminalistów. W najlepszym razie terrorysta chiński na pensji PiS i agent rosyjski; a jakże!

  Moim zdaniem zabójca to "samotny wilk", który wykorzystał polski bałagan i stawianie na oszczędności. Miał plan i go wdrożył, takiego Tuska czy Kaczyńskiego by tak nie załatwił, bo płatni mordercy z BORu by go powstrzymali. Wniosek dla "jelit" jest jednoznaczny. Na każdych 1000 Polaków ma przypadać jeden urzędnik, jeden policjant i jeden ochroniarz pilnujący urzędnika przed Polakami. Gdyby budżet był większy, to na jednego Polaka przypadałby jeden urzędnik i jeden policjant oraz jeden ochroniarz urzędnika.. na nieszczęście dla rządzących w Polin, aż tyle z Polaków nie są w stanie wycisnąć, więc chronieni przez armię ochroniarzy i bandę w togach jest tylko kilkuset "tymczasowych zarządców" Polin, to starczy aby trzymać za mordę miliony Polaków, w tym kilkudziesięciu neonowiczów, co to w bohaterze widzą kryminalistę i schizofrenika (pewnie dla tego, że nie widzi wolności, demokracji i dobrobytu oraz praworządności w Polin dla gojów) :((

  Widząc poziom głupoty na neonie, aż strach wyjść na ulicę, bo tam jeszcze gorsze zindoktrynowane zombii..
  "Eksperci"
 • @Casey 15:46:10
  ja tam notkę odczytałem jako silne uderzenie we właściciela portalu, ale goopi jezdem, mogę mylić się..
  Większość Polaków z Krainy Kangurów to
 • "zwyczajnym bandyckim napadem"
  ..ja tam wierzę, że to patriota pokazujący, jak zwyciężać mamy!!

  Emerytom umierającym z głodu i braku dostępu do lekarza pokazał godne rozwiązanie. W więzieniu będzie jedzenie i dach nad głową, oraz opieka lekarska.

  Mamy tradycje wyzwoleńcze, AK mordowało wrogów i byli bohaterami.

  W ocenie moralnej tego czynu należy stwierdzić tylko jedno; czy Polska jest wolnym demokratycznym krajem, czy pod okupacją?? Jeśli pod okupacją, to Polacy wiedzą co robić (chyba?), jeśli jednak jest wolnym i demokratycznym krajem (w głowach Polaków), to.. krzyż na drogę, szczepionka w dupę i GMO do paszczy; zasłużyli na to co mają!!!!!!!!!!!
  Na ulicach Gdańska polactfo znicze pali, coraz więcej tej zarazy w Polsce :(((
  Będą nas ścigać za... myśli
 • @Autor
  Ksiundza Miarkę na wódkę zapraszam, żonie powiem, że to kolęda grasuje..
  Infantylni i poprawnopolityczni w akcji
 • @CIApy 19:07:48
  Ja normalny nie jestem, ponieważ normę wyznacza większość..

  Ja tutaj za oszołoma robię, co to żadnej władzy nie uznaje w dymokratycznym Świecie.. tutaj POPisowcy naparzają się, jak i ci ponoć chrześcijanie..

  Serce raduje się, że są jeszcze tacy jak Ty..

  P.S.
  z każdej śmierci polityka, będę radował się! bo to pasożydy na moich podatkach!

  Pozdrowił
  PAWEŁ ADAMOWICZ ZAMORDOWANY NOŻEM NA SCENIE WOŚP!
 • @
  brawo!!! coś się ruszyło, jest już 100000-1=99999..
  Boją się, tyle dobre. Emeryci, którym nie starcza na życie powinni wziąć przykład!

  W dzisiejszej dymokracji upartyjnionej, każdy na stołku jest winny, Polaków patriotów tam nie ma, można strzelać na oślep w każdy budynek państwowy, bo tam nawet sprzątaczka jest zatrudniona po znajomości..

  Może byśmy zrobili ogólnoneonową zbiórkę dla tego bohatera??
  Na fajki i kawę, dostanie 25lat, a pić i palić musi..

  Takich ludzi jak On należy wspierać, pozostało jeszcze 99999 kurew do wyeliminowania, niech jego naśladowcy wiedzą, że nie są sami..

  To jest wojna, czy to rozumiecie????????????
  PAWEŁ ADAMOWICZ ZAMORDOWANY NOŻEM NA SCENIE WOŚP!
 • @kula Lis 68 18:39:25
  Kulawylisku, sam jesteś jełopem powtarzając za żłemediami. Po co propagujesz kłamstwa dalej? Nie masz świadomości jak to działa?
  Kolejny niepełnosprytny blagier powoła się na Twój wpis i będzie propagował kłamstwa..

  Zauważ, że minęło ledwie kilka lat, a w notce w pierwszym zadaniu są dwa kłamstwa!! Tak działa nowoczesny "głuchy telefon", zabawa dla przedszkolaków, ale uczy jak informacja zostaje zdeformowana, przeinaczona idąc z ust do ust, czy tam klawaiatury do klawiatury..

  Uderz się w pierś, pomyśl; kto tutaj jełopem jest??????????????

  P.S.
  pływasz na statkach, masz dużo czasu aby czytać i pisać, ale to nie znaczy, że jesteś mądry.. pobłądziłeś.. nie zrób z siebie kolejnego cwelebryty jak ten "ja z gdyni" - marynarz idiota, co ma za dużo czasu wolnego w przerwie między wachtami..


  MYŚL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Kulczyk żyje?
 • @Jeremi 15:26:26
  "– Jak to się dzieje, że najbogatszy Polak jedzie na operację serca w zwykłym miejskim szpitalu w Wiedniu"
  jedno zdanie i dwa kłamstwa:
  to był zwykły zabieg i to nie na sercu, a klinika nie była zwykłym szpitalem miejskim!!!!

  Ja jestem z Poznania i znam ludzi, którzy byli na pogrzebie, o kremacji nie było mowy, ŻYDA nie wolno kremować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Masz rację, a Kulawylisek znów kłamie i lawiruje..

  Pisałem po pogrzebie, że sam bym truchło wyciągnął z grobu dla dobra Polski, ale przywalili ten "grób" kilkoma masywnymi płytami i pomnik postawili, w 6 chłopa bez ciężkiego sprzętu nie da rady.

  Bardzo ciekawe pytania zadajesz: dla czego ekshumacji nie zażądał PIS?
  Mam odpowiedź: z tego samego powodu co Kulawylisek wmawia kremację.. MYŚLEĆ TRZEBA!!!

  Idąc za ciosem, zażądałbym ekshumacji Marii i Lecha.. podobne wnioski mi nasuwają się.

  Pozdrowił
  Kulczyk żyje?
 • @tańczący z widłami 13:22:33
  dokładnie!!!
  obecni 60-latkowie są bardzo schorowani (nie znam żadnego zdrowego) , to jest plan aby nie dożywali do emerytury.. na raka umiera coraz więcej młodych osób.. służba zdrowia nie działa w Polsce celowo :(
  Statystyczny Kowalski zjada 2 kg rocznie chemii w jedzeniu
 • @provincjal 09 10:35:56
  Hameryka jest dawno stracona. Czasem obejrzę jakiś ichni film w TV. Praktycznie w każdym jest motyw żydowski. Radosna Chanuka, pozytywny agent mossadu, jakaś menora na sekretarzyku w tle sceny itp. radosne akty obrzezania noworodka. W polskiej kinematografii (oprócz tej martyrologicznej) jakoś tego nie widzę, tutaj jeszcze ukrywają się, boją się, być żydem nie jest tu jeszcze takie "cool" jak w Hameryce. Gdy znajomego żyda rozszyfrowałem kim jest, był w wielkim szoku, wystraszony, zmieszany.. W Hameryce ilościowo jest unych więcej niż w Polsce, ale procentowo Polin wygrywa :(

  Czasem zastanawiam się, co by Polacy zrobili gdyby o 19.30 Joanna Szczepkowska w głównym wydaniu pisodziennika oznajmiła oficjalnie, że właśnie skończyła się Polska, a jest Polin. Projekt od lat przygotowywany właśnie został ukończony. Wszyscy żydzi u władzy od prezydenta, premiera, ministrów, senatorów, posłów, urzędników jako większość (jakieś 90%) z radością przekształcili nasz kraj w Polin na zasadach wolności i demokracji. Z tego powodu w dzień Chanuki zostaje ustanowione święto narodowe wolne od pracy dla powyższych..

  Wiecie co? 90% Polaków była by w pracy lub odpoczywała po niej nie mając czasu ani siły na oglądanie pisodziennika telavizyjnego..
  NIE STAŁO BY SIĘ ZUPEŁNIE NIC!!!! może kilku chłopaków z ONR najebało by się podczas palenia kukły premiera, prezesa i prezydenta, ot tyle.. no oczywiście wysyp oburzenia na Neonie, ale to mniej znaczy niż akt "odwagi" chłopców z ONR :(((
  Globalizm – lepsza okropna śmierć niż okropności bez końca
 • @Jasiek 05:39:30
  Też mi to nie pasuje, za: https://lionfitness.pl/artykuly,21,tego-o-jedzeniu-nie-wiedziales,575.chtm przeciętny człowiek zjada 680kg pożywienia rocznie, z prostej matematyki wynika, że 2kg to niecałe 0,3%, też obstawiam, że dane zaniżone minimum dziesięciokrotnie!

  Jako ciekawostkę dodam, że na etykietach napoi alkoholowych (kolorowych zwłaszcza) nie ma podanego składu. Taka cytrynówka Lubelska ma pewnie tyle cukru co cocacola, i nie mniej barwników, itp. Oczywiście, zapewne zasłaniają się tajemnicą "receptury"..


  Pozdrawiam
  Statystyczny Kowalski zjada 2 kg rocznie chemii w jedzeniu
 • @Franek Ganek 16:19:58
  Gąsienic nigdy nie lubiłem, i tak zostanie...
  nie rozumieją nic, a do tego liście nadające się na gwizdawki dziurawią.. motyla z Ciebie nie będzie, najwyżej ćma..
  Kolęda WPS
 • @Rebeliantka 14:23:40
  hahahah.
  Władza nigdy nie kierowała się wartościami jakimkolwiekimi!!!!!!

  Szanowna Pani zapomina/ukrywa, że kościół RK nie uznaje tych zasad, a nawet zmienił przykazania "boże", aby móc handlować krucyfiksami itp..

  Proszę nie ośmieszać się, bo Panią jako nieliczną spośród katotaliban szanuję.

  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZĘ!! szczerze.
  """Polska zapłakaną niewolnicą Unii """
 • @Jan Paweł 09:59:02
  papieżu, pierdolisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  czy embrion zdiagnozowany w pierwszych miesiącach ciąży jako ułomny, ma się urodzić?? jeśli tak,to po co?????????
  Kolęda WPS
 • @Andrzej Madej 08:03:07
  udajesz, że nie rozumiesz..
  """Polska zapłakaną niewolnicą Unii """
 • @Franek Ganek 16:44:09
  "Pierdu, pierdu.." to są Twe wynurzenia na Neonie..
  „Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:19:51
  "one tak zawsze jak chcą kogoś spławić..."
  aż mi się Pana żal zrobiło, przykre doświadczenia.. ale jak to mówią starożytni Indianie: "LIFE IS BRUTAL". Na każdym dancingu w Ciechocinku czy tam innym sanatorium znajdzie się samiec Alfa o aparycja Pana Opary, o którym pensjonariuszki wolą marzyć bez szans, niż kopulować z Pomidorem.
  Biologia jest nieubłagana, a psychika kobiet prosta w tym względzie.
  Chociaż mamy naleciałości kulturowe jak autor notki zauważył, więc jest szansa" każda potwora znajdzie swego amatora", nie łam się chłopie, jeszcze może w Ciechocinku pochędożysz jakąś kulawą i ślepą, czego Ci szczerze życzę na Nowy Rok :)))
  Czego pragnie mężczyzna, czyli kryzys wieku średniego
 • @Zawisza Niebieski 16:14:16
  "To wszystko wskazuje na to, że monogamia jest nakładką kulturową a nie predyspozycją wynikajaca z biologii."

  Człowiek jako ssak z biologicznego punktu widzenia nie jest monogamiczny.
  Lwy, delfiny są tego najlepszym przykładem. Niestety nasz bliższy genetycznie krewny - szympans jest często biseksualny.
  Sex tylko dla prokreacji jest domeną słabo rozwiniętych organizmów, gdzie partner kopuluje aż do śmierci z wyczerpania, albo go partnerka zjada po stosunku. Bardziej rozwinięte zwierzęta potrafią przejść, przepłynąć wiele kilometrów aby złożyć jaja/ikrę i umrzeć.. Ssaki różnią się od tego diametralnie, chcą przeżyć aby chować małe co inkluduje zachowania samic; wybierające na ojca swego potomstwa najsilniejszego samca, który daje największą szansę na przeżycie młodych.

  Obserwujmy inne ssaki, a wszystko będzie jasne!
  Monogamia występuje ze strony samicy, bo jej pan i władca czyli samiec zabije dzieci z nieprawego łoża. Samiec ma na celu rozprzestrzenić swoje geny na jak największą ilość samic. Dwa samotne lwy gdy zabiją samce ze stada i przejmują samice, pierwsze co robią, to zabijają małe lwiątka, bo nie są ich.

  Piszesz o nakładce kulturowej dając za przeciwny przykład "takie kultury"; zapętliłeś się ;))

  W czasie wojen gdy ginęli młodzi mężczyźni, ich bracia mieli obowiązek zaopiekować (zapłodnić) wdowy.. to też naleciałość kulturowa, a nie dowód na brak monogamii.. To tylko dowód na to, że armia potrzebowała mięsa armatniego na przyszłe wojny..

  Za temat i notkę 5*, choć jako nadworny Neonowy cenzor przebijasz Repsola.. w złym kierunku prowadzisz tę tonącą łajbę (leci na dno, a Ty jeszcze podwodne skały po drodze zaliczasz)
  Czego pragnie mężczyzna, czyli kryzys wieku średniego
 • @Franek Ganek 13:42:21
  Twe wywody są tak głupawe jak to stwierdzenie: "Większością katoliki są."
  W obecnej chwili miarą katolicyzmu można by posłużyć się ilością osób przystępujących do komunii w niedzielę. To takie najbardziej miarodajne obecnie, ale statystyka ta druzgocze Twe twierdzenie. Statystyka kościółkowa jednak liczy ochrzczonych (nieświadome niemowlaki) wpędzonych w statystyki katotalibskie bez wiedzy i woli.

  Aby raz na zawsze rozprawić się z mitem ilości katodebili w Polsce powinno się wprowadzić dodatkowy podatek dla wiernych. 1% od dochodu rocznego bez ulg, zwolnień, odpisów.. żywa waluta łatwo liczona bez reszty bzdetnej biurokracji i fiskalizmu. Wtedy dopiero okazało by się ilu tych "naprawdę wierzących" jest w Polsce; obstawiam, że nie więcej niż 15%.
  „Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031