Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
62 posty 2864 komentarze

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

wolność Tomku w Swoim domku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

..liberalizm to ściema

liberalizm, wolność;

piewcy tych jakże szczytnych idej jak GPS i Imram zablokowali wolność na Swoich blogach..

Ja jestem narodowym socjalistą i nikogo nie kasuję, a tym bardziej nie banuję..

 

Kto jest  bliżej wolnośc? Pozostawiam roztrzygnięcie tego problemu w gestii czytelników..

 

Kurwinowcy przegrali z PSL-em bezprawnie, a nawet nie jęknęli w tym temacie, ciotki klotki zadaniowane.. trzeci garnitur jest szyty..

 

JEŻELI KTÓRA KOWLWIEK ZADANIOWANA MENDA ZE STAJNI KURWINA, BĘDZIE MÓWIĆ O WOLNOŚCI, TO PRZYTOCZCIE JEJ TEN POST..

 

zwykłe kundle szczekające jak im każą, a zowią się wolnymi.. to nawet śmieszne nie jest, żal tylko że Neon toto toleruje :(

KOMENTARZE

 • @LoneStar1776 02:21:03
  nie rozumiesz co znaczy "narodowy" i "socjalizm"..
  totalitaryzm masz teraz..

  Chodzi o to, że głosiciele "wolności" tę wolność kneblują.. taka to wolność..
  piszą głupoty i tylko klakierów dopuszczają,,

  Zacznij myśleć samodzielnie, bo jak na razie nie masz żadnej wiedzy oprócz wklejek.. nawet nie potrafiłeś mi odpowiedzieć czym różni się ręka na sercu od ręki niżej, zakryta czy odkryta.. gówno wiesz tak naprawdę, nie jesteś dla mnie partnerem, googla potrafię obsługiwać, ale w przeciwieństwie do Ciebie potrafię myśleć..

  żegnam
 • @wk..ny
  Rzadko ostatnio wchodzę na Neon bo jestem od paru miesięcy w Algierii na lekkim zadupiu i i słabo działa internet a poza tym mam tyle pracy, że najzwyczajniej nie mam siły się w dupę podrapać nie mówiąc o czytaniu i pisaniu.

  Ale że czasami coś się rzuci w oczy, to trafiłem na twoje dwa teksty w których odnosisz się do mnie, więc je skomentuję.

  Otóż problem jest, jak się zdaje w tym, że ty masz chyba problemy ze zrozumieniem tego co ja piszę. Czyja to wina nie wnikam.

  Kiedyś twierdziłeś, że ja uważam iż za wzrost ilości pieniądza odpowiada wyłącznie Bank Centralny (emitent) a banki komercyjne pieniądza nie kreują.

  Oczywiście totalna bzdura i przytoczyłem wtedy wiele swoich komentarzy z wielu miesięcy wcześniej w których pisałem (głównie w dyskusjach z UT) coś dokładnie odwrotnego i to akurat w sposób tak jednoznaczny, że trudno mi uwierzyć, że tego nie zrozumiałeś.

  Dalej sugerujesz ( w poprzedniej notce o wolnym rynku na którą się jakiś czas natknąłem ale nie ustosunkowałem się bo nie miałem siły bzdur komentować), jakobym ja był zwolennikiem jakiegoś ustroju w którym tobie żyłoby się dobrze, bo niby górujesz nad innymi (miedzy innymi nade mną i byś mnie ... coś tam) a który to ustrój nazywasz wolnym rynkiem.

  Jest to kolejny nonsens, zarzucanie mi tego, bo ja właśnie zawsze pisałem, że jestem za takim państwem w którym silniejszy (czy słabszy, nie ma znaczenia) nie ma prawa naruszać wolności kogokolwiek, czyli oszukiwać, wymuszać, okradać..., i w każdy inny sposób naruszać czyjąś wolnoś, własność nietykalność... i takie działanie musi spotykać się z przeciwdziałaniem ze strony państwa (prawa i jego konsekwentnej egzekucji).
  I to nazywam wolnym rynkiem, a nie to co sobie wyimaginowałeś.

  W tej samej notce imputujesz mi, że ja niby jestem za słabym państwem.

  Bzdura do kwadratu. I też pisałem wiele razy, że przeciwnie; jestem za państwem silnym.

  W powyższej notce z kolei, sugerujesz, że ja jestem zwolennikiem czegoś, co lewacy typu Owsiak, nazywają wolnością - czyli róbta co chceta.

  A to już jest bzdura do sześcianu. Ja nigdy nie napisałem jednego zdania, które mogłoby sugerować moje poparcie dla czegoś takiego. Żadnej wolności do obrażania, wyzywania, grożenia czy zwykłego chamstwa na czyimś blogu.

  Ja jestem i zawsze to podkreślałem, za wolnością OD!!!
  Od takich, którzy chcieliby mnie okradać, zabijać, obrażać czy w jakikolwiek sposób moją wolność, własność... naruszać.
  Dlatego też jestem za wolnością od zalewu uchodźców których głównym celem jest właśnie naruszanie mojej własności, mojej tradycji, kultury itp..

  Przez bardzo długi czas nie kasowałem żadnych komentarzy (nie swoich) ani nikogo nie banowałem, bo wychodziłem z założenia, że każdy ma prawo robić z siebie idiotę i pokazywać jakim jest prymitywem albo głupkiem.

  Jednak zmieniłem podejście kiedy znalazła się grupa ludzi, którzy notorycznie zajmowali się wyłącznie uprawianiem chamstwa, stosowaniem gróźb karalnych (które mam swoją drogą głęboko w dupie, bo jakbym był strachliwy, to bym nie pracował tu gdzie pracuję) wyzywaniem mnie np. od żydów (co jest już totalnym kuriozum, bo trudno sobie wyobrazić dalsze od żydowskiego pochodzenie niż moje i mojej rodziny od wielu pokoleń), a co najważniejsze zwyczajnie uniemożliwiających normalnym czytelnikom prowadzenie rozmowy i komentowanie.

  Nie spodziewam się, żebyś był w stanie ten prosty tekst zrozumieć, skoro nic z tego co do tej pory pisałem nie zrozumiałeś, a raczej większość rzeczy rozumiesz dokłądnei odwrotnie od moich intencji, ale może inni sobie prześledzą to, co pisałem pod tym kątem i wyrobią własne zdanie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930